Lifestyle

5 książek, które każdy facet powinien przeczytać w najbliższym czasie.

6 lipca 2017 — by 0

main

Lifestyle

5 książek, które każdy facet powinien przeczytać w najbliższym czasie.

6 lipca 2017 — by 0

Depositphotos_137045412_m-2015.jpg

Nie wszystkie są nowościami. Nie wszystkie rozchodzą się aktualnie niczym przysłowiowe świeże bułeczki, choć niektóre z nich są naprawdę gorące!

Mam dla Was kilka propozycji tytułów, które warto przeczytać w najbliższym czasie, o ile jeszcze tego nie zrobiliście. Wśród nich doskonała powieść, poradnik, biograficzna przygodówka i inne. Męskie książki (i nie tylko) doskonałe zarówno na wakacje, ale i długie jesienne wieczory.

Męskie książki! 5 pozycji, które powinien przeczytać każdy facet!

  1. “Tu byłem. Tony Halik”. Książka idealna na lato. Naprawdę świetnie będzie się ją czytać w czasie podróży i w chwilach relaksu podczas wakacyjnych eskapad. Biograficzna książka reporterska Mirosława Wlekłego, o niezwykle barwnych przygodach Tonego Halika, to pozycja na miarę hollywoodzkiego scenariusza! Przemierzycie z nią świat od Alaski po Austarlię i zrozumiecie, dlaczego do głównego bohatera tak bardzo pasuje i pieprz i wanilia!
  2. “Małe życie” Yanagihara Hanya . Bestseller z ubiegłego roku, który podbił cały świat. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zmierzyć się z losami bohaterów – nadróbcie to! Ostrzegam jednak! Nie jest to książka dla pruderyjnych tradycjonalistów. Dużo w niej męskiej przyjaźni, ale i miłości między facetami. W wielu kontekstach. Nie jest to też książka lekka, od której łatwo wstać, odciąć się, zapomnieć i dobrze bawić. Warto to wiedzieć. Doskonała powieść, która na zawsze zostawia w człowieku ślad.
  3. “Finansowy ninja” – bestsellerowy w Polsce poradnik najsłynniejszego blogera od finansów – Michała Szafrańskiego. Michał opublikował ją w ramach self-publishingu i aktualnie sprzedał już 30 tyś egzemplarzy. Nic dziwnego – swoimi publikacjami na blogu pomógł wielu ludziom wyjść z finansowych tarapatów i finansami odpowiedzialnie zarządzać. Książka równie transparentna co on sam! Poradnik, który powinien znaleźć się na półce i w głowie każdego faceta!
  4. A już we wrześniu, na półki w księgarniach, wchodzi książka “Origin”, czyli najnowsza powieść Dana Browna o przygodach Roberta Langdona – genialnego profesora w tweedowej marynarce! Wiedza jaką posiądzie bohater ma wstrząsnąć światem, pewnie podobnie będzie z samą książką. Kolejny sukces na rynku czytelniczym murowany. Szczególnie, że wcześniejsze powieści Browna sprzedano już w 200 milionach egzemplarzy, a książki doczekały się ekranizacji. Już 14 października do kin wchodzi “Inferno”. Jeśli więc jesteś fanem męskich przygód osadzonych w tajemniczych realiach, pełnych zagadkowych kodów odnoszących się do historii – to czytaj na zdrowie. Szczególnie teraz, w roku Browna 😉
  5. Jeśli z kolei jesteś totalnym fanem footballu, lubisz zgłębiać temat piłki i czytać męskie książki  – z pewnością zainteresuje Cię nowość z tej dziedziny. Na rynek weszła właśnie książka “Suarez. Nigdy nie będziesz sam” Jarosława Kaczmarka – biografia urugwajskiego piłkarza, jednego z najbardziej utalentowanych futbolistów, który pomimo trudności dotarł na sam szczyt! Inspirująca książka pełna ilustracji o walecznym “Pistolecie”. Zainteresowany?