main

Lifestyle

Modern dating – 10 zasad nowoczesnego randkowania!

10 maja 2017 — by 0

Depositphotos_71735619_m-2015-960x640.jpg

Nawet jeśli nie biegniesz do potencjalnej kandydatki na dziewczynę z kwiatami dla niej i jej mamy... Nawet jeżeli nie prosisz o zgodę na spotkanie jej ojca i nie obiecujesz mu, że odprowadzisz jego córkę do domu przed 24:00 - to nadal istnieją pewne uniwersalne zasady, które wpisały się w nowoczesne randkowanie!

Obok nich są też zupełnie nowe reguły, które powstały wraz z rozwojem social mediów. Współczesne randkowanie już nigdy nie będzie w 100% niezależne od technologii i rządzi się swoimi niepisanymi prawami. Sprawdź jak randkować wg. kodeksu modern dating’u. Od Ciebie zależy czy potraktujesz go na poważnie czy z przymrużeniem oka 😉

Jak randkować wg. nowoczesnych zasad?

  1. Obczajanie potencjalnej kandydatki na dziewczynę jeszcze nigdy nie było tak proste! Nie ma takiej siły żebyś nie sprawdził jej profili w mediach społecznościowych, do czego zresztą nie powinieneś się przed nią przyznawać. Nie żyj jednak wyobrażeniami, nie wierz do końca temu co widzisz, żebyś później się nie rozczarował i bierz poprawkę na filtry. A kobietę poznaj z bliska zamiast oceniać po Instagram Stories.
  2. Mimo wszystko – sam też zadbaj o swoje konta w sieci i pokaż się z dobrej (ale nie udawanej) strony. Sorry, taki mamy klimat. Jest szansa, że na starcie zapunktujesz! Możesz też zostać odrzucony. Brutalne, ale prawdziwe. Współczesne zaloty działają trochę jak like i dislike.
  3. Bądź punktualny!
  4. Topową alternatywą dla romantycznej kolacji przy świecach jest aktualnie chill przy Netflixie. Dobrze wiedzieć. Zanim jednak wybierzesz sposób spędzenia czasu we dwoje – przemyśl, czy spodoba on się również tej drugiej osobie.
  5. Po randce nigdy nie unikaj kontaktu. Nawet jeśli druga połówka jabłka okazała się „zepsuta” 😉 – bądź gentlemanem dla kobiet – zawsze! (Przeczytaj też: Być gentlemanem!) Nie psuj też reputacji innym facetom.
  6. Na randkę wybieraj się tylko i wyłącznie w dobrym humorze, a jak akurat go nie masz, to sobie załatw. Twoja partnerka nie powinna znosić Twoich fochów. Liczy się fun.
  7. Nigdy nie wspominaj swoich byłych!
  8. Super, jeśli masz fajny telefon. Nie sprawdzaj jednak swojej skrzynki mailowej podczas randki, wycisz powiadomienia i nie ukrywaj się za ikonami emoji, obawiając się otwartej rozmowy. Nie tędy miłość.
  9. Współczesne randki są casualowe. Nie trzeba być pod krawatem i roztaczać wokół siebie aromatu wody kolońskiej. Wystarczą jeansy, a dla podkreślenia powagi sytuacji – sportowa marynarka.
  10. Baw się dobrze!