main

Rozrywka

Co oglądać w święta?

24 grudnia 2019 — by 1

Depositphotos_317817498_l-2015-960x640.jpg

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas, który warto spędzić z najbliższymi. Jednak leniwe godziny i mało przyjemna pogoda za oknem – nie wykluczają wspólnego oglądania telewizji. Pod kocykiem, w ciepłych skarpetkach, przy kominku, lampce wina i makowcu w zanadrzu 😉 Sprawdziliśmy – co oglądać w święta?!

Jeśli chodzi o telewizję to… ramówka nie zawiodła 🙂 W tym roku, w Wigilię, po raz kolejny będzie można sprawdzić co słychać u Kevina, który został sam w domu?! 24 grudnia film ten, o 20:00 wyemituje Telewizja Polsat. Pocieszmy się tym faktem, że w innych krajach trend na oglądanie świątecznych przygód tego chłopca też trwa… Cóż… właściwie trudno wyobrazić sobie święta bez Kevina, więc jeżeli po kolacji nużyć was będzie oglądanie albumów rodzinnych, śpiewanie kolęd i dyskusje o polityce… zawsze dyskretnie możecie udać się do pokoju telewizyjnego i pośmiać się z tego, co co roku. Taka alternatywka 😉

W TVN „Listy do M.”, a na TVN 7 kultowe „To właśnie miłość”. Krótko mówiąc – w okresie bożonarodzeniowym lubimy oglądać to co stare, ale jare. Tradycjonaliści!

co oglądać w świętaJeśli jednak komedie i romantyzm to nie wasze klimaty – odpalcie platformę NETFLIX. Oczywiście i tutaj nie brakuje typowo świątecznych propozycji (np. „Facet na święta”), ale możecie też nadgonić z oglądaniem w trybie „maraton”. Tutaj na pierwszą pozycję wysuwa się wyczekiwana nowość z polskim akcentem, czyli „Wiedźmin”. Te kilka odcinków można łyknąć w święta, ale jeśli czytaliście recenzje – serial nie każdemu przypasuje. Pasjonaci /tak czy inaczej/ nie odpuszczą, by wyrobić sobie własne zdanie. Są też dostępne kolejne odcinki „Wikingów”. W klimacie „religijnym” mamy natomiast w nowościach doskonały film „Dwóch Papieży”, a z obyczajówek „Historię małżeńską”. Ten drugi, podobnie jak „Irlandczyk” zgarnął sporo nominacji do Złotych Globów 2020. Warto być na czasie, szczególnie, że są i szanse na Oscary.

W HBO GO można natomiast zapodać sobie teraz całą serię o Harrym Potterze! Jak ktoś lubi….

A co w kinie grają? Jeśli jeszcze nie widzieliście, to do nadrobienia – „Joker”. No i oczywista oczywistość „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”.