main

Lifestyle

Dzień bez bielizny! 5 powodów, dla których warto chodzić bez…

12 października 2018 — by 0

Depositphotos_177921872_m-2015-960x641.jpg

Już jutro czeka nas bardzo ciekawy dzień!

Kalendarz wskazuje, że 13 październik to Międzynarodowy Dzień Noszenia Garnituru (przeczytaj też: „Międzynarodowy dzień noszenia garnituru! Wchodzisz w to?”), a jednocześnie… Dzień Bez Bielizny!

A może by tak połączyć te „święta” i nie zakładać bielizny pod garnitur? 😉 Dowiedz się, dlaczego warto chodzić bez bielizny!? Przynajmniej czasem 😉

5 powodów, dla których warto chodzić bez bielizny!
  1. Podobno jest to naprawdę wygodne rozwiązanie, doceniane nie tylko przez odważnych facetów, którzy nie obawiają się eksperymentować. Z jednej strony nie wyobrażamy sobie chodzenia bez majtek na co dzień, z drugiej – podobno łatwo się do tego przyzwyczaić i jest to opcja całkiem komfortowa. Nic nie uwiera, nic się nie przegrzewa. Wiedzą ci, którzy wypróbowali.
  2. To, że bokserki oddzielą cię od bakterii żerujących sobie po wewnętrznej stronie spodni i okolicach to mit. Dowiedli tego amerykańscy naukowcy (któż by inny…) i ewentualne zapadanie na choroby bakteryjne czy grzybicze – nie ma związku. Uwaga! Majtki są po to, żeby chronić wierzchnie ubranie. Decydując się na brak bielizny trzeba szczególnie przestrzegać higieny i bezwzględnie, każdorazowo prać portki po każdym użyciu.
  3. Za to jest przewiew… 😉
  4. Korzyści nie noszenia bielizny mogą docenić potencjalni, przyszli ojcowie. Ma to bowiem znaczny wpływ na jakość materiału genetycznego (szczególnie obcisłe modele)! Jeśli facet nie jest w stanie się przełamać i jednak zdecyduje się na bieliznę – warto stawiać na luźne męskie bokserki. W nocy lepiej spać zupełnie nago 😉
  5. Brak bielizny, to może być fajna gra wstępna. Kobiety za tym szaleją, tak jak faceci szaleją na myśl o braku stringów pod sukienką. Jeśli nie jesteś przekonany do pomysłu chodzenia bez majtek – umów się na taką akcję ze swoją partnerką raz na jakiś czas. To może świetnie podgrzać atmosferę w związku.