main

Porady

Dzień Ojca w stylu piłkarskim!

22 czerwca 2016 — by 0

Depositphotos_11279377_m-2015-960x640.jpg

W maju mogliście przeczytać post pt. "Jaki prezent na Dzień Matki?", a już jutro, 23 czerwca, będziemy obchodzić Dzień Ojca. Jak w życiu, tak i tym razem - temat jest znacznie łatwiejszy niż z kobietami...

A szczególnie, że trwa Euro2016 i Polacy wyszli z grupy (Polska!!!!!). O ile dla młodszego pokolenia nie jest to nic aż tak nadzwyczajnego, to już dla naszych ojców, po 30 latach oczekiwania, to naprawdę wielka rzecz, wokół której nie można przejść obojętnie! Wręcz warto ten czas szczególnie celebrować! Mam dla Was garść pomysłów jak połączyć Dzień Ojca ze świętem kibiców!?

Prezent na Dzień Ojca? Wspólna strefa!

 • pol_pl_Koszulka-polo-meska-KAIDITE-551-biala-44425_6
  T-shirt Polo – www.denley.pl

  Złóż tacie życzenia i podziękuj, że cierpliwie uczył Cię grać w piłkę, choć na początku wciąż wpadałeś do bramki razem z nią albo wbijałeś samobóje 😉

 • Dobrym prezentem będzie stylówka w barwach narodowych! Czerwone spodnie sportowe i biały t-shirt lub koszulka polo z pewnością zrobią na Twoim tacie duże wrażenie 🙂
 • Kup w sklepie internetowym albo wypożycz stół do piłkarzyków i urządźcie sobie własny turniej w garażu lub w ogrodzie! Zaproście swoich kumpli – będzie ciekawiej!
 • A jeśli sami lubicie pokopać  – spotkajcie się też na boisku!
 • Zafunduj ojcu sportowe emocje! Zobaczcie razem powtórki najlepszych fragmentów wszystkich meczów, które doprowadziły Polskę do wyjścia z grupy albo przełóżcie świętowanie na najbliższą sobotę i obejrzyjcie razem spotkanie ze Szwajcarią!
 • Jeśli kibicujecie jakiejś drużynie lokalnej – kub bilety i wybierzcie się na mecz! Warto podtrzymywać atmosferę ducha sportu i walki na wszystkich polach.
 • A jak turniej albo meczyk to i obowiązkowa wyżerka! Nie zapomnij zadbać o catering albo idźcie razem na tłusty obiad zaprawiany piwem bezalkoholowym (ekhm…). Jeśli szykujecie się na kibicowanie naszej drużynie w weekend – to spotkanie zaczyna się o 15:00. Przed lub po – spokojnie możesz odpalić ruszt! Przypomnij sobie Jak zostać mistrzem grilla? i do dzieła!
 • W Dzień Ojca najważniejsze jest podarowanie sobie wspólnego, fajnego czasu. Nawet jeśli nie zawsze nadajecie na tych samych falach, to sport łączy i właśnie teraz nadarza się super okazja by wykorzystać jego magię i wpaść ze staruszkiem do wspólnej strefy! Strefy kibica!

Miłego świętowania chłopaki!