main

LifestylePorady

Męski blog modowy! Od czego zacząć?

8 sierpnia 2018 — by 0

Depositphotos_166756624_m-2015-960x639.jpg

Jeśli regularnie śledzisz tego bloga - wiesz już z czym wiąże się praca influencera!

Przeczytaj też: „Influencer! Jak nim zostać?”.

To nie tylko rozrywka, ale i wymagające zajęcie, któremu trzeba poświęcić dużo czasu. W grupie influencerów znajdują się blogerzy. To między innymi od nich się wszystko zaczęło. Może trudno to sobie wyobrazić, ale ludzie blogowali jeszcze zanim świat opanowały social media 🙂 Podkreślamy! To nie jest bułka z masłem, a niezależnie od tego – jakim twórcą internetowym jesteś – musisz mieć na siebie pomysł i czymś się wyróżniać. Czasem bywa to niebezpieczne! Nie dalej jak na początku wakacji – w tragicznych okolicznościach zginęło troje popularnych YouTuberów z kanału High on Life. Brawury i ryzyka nie polecamy, dlatego skupmy się na bezpieczniejszych opcjach zaistnienia w sieci!

Męski  blog modowy – jak się za to zabrać?

  • Wiesz już, że trzeba mieć pomysł na siebie. Mr Vintage zasłynął elegancją, profesjonalizmem i znajomością mody, z kolei Kamil Pawelski – Ekskluzywny Menel, na początku swojej drogi wyróżnił się intrygującą nazwą i interesującymi fotkami. Niczego nie ujmując chłopakom, którzy zapracowali na swój status – dziś, w dobie Insta, znacznie trudniej jest się przebić. Zastanawiając się więc nad założeniem bloga, warto przemyśleć – co go wyróżni?
  • Załóżmy, że dobrze to wiesz i chcesz wystartować. Znajdź dobrą nazwę, zarejestruj domenę w sieci i profile w kanałach społecznościowych. Teraz możesz zaczynać i odpalać swój męski blog modowy.
  • Najlepsza i bezkonkurencyjna platforma, na której możesz prowadzić bloga to oczywiście WordPress. Jeżeli traktujesz sprawę poważnie i chcesz uniknąć przyszłych migracji i innych kombinacji – buduj swoją stronę na WordPressie, na własnym serwerze.
  • Aby blog wyglądał fajnie – skorzystaj z jednego z płatnych szablonów lub zleć wykonanie takiego specjaliście. Tysiące modnych szablonów, które z łatwością będziesz mógł dostosować do swoich potrzeb – znajdziesz między innymi na themeforest.net.
  • Stwórz swoją bazę do publikacji materiałów i działaj! Prezentuj swój unikalny styl, proponuj stylizacje, jeśli interesuje cię np. historia mody – wykaż się wiedzą. Emanuj indywidualizmem i charyzmą, bo to właśnie ona przyciąga obserwatorów. Animuj swoje konta społecznościowe, zdobywaj doświadczenia na specjalnie organizowanych, cyklicznych imprezach dla blogerów i poznawaj ludzi z podobnymi zajawkami. Ciesz się tym, że możesz dzielić się z innymi swoją modową pasją!

A jeśli od tworzenia – wolisz czytać męskie blogi  modowe – czekamy na ciebie na www.blog.denley.pl.