main

PoradyRelacje

Jak się całować? 5 reguł!

28 listopada 2017 — by 1

Depositphotos_23102030_m-2015-960x640.jpg

Oczywiście tak, jakby jutra miało nie być. Do utraty tchu! Jednak zdajemy sobie sprawę, że ta krótka instrukcja nie jest odpowiedzią, której szukałeś. Więc jak, kiedy i dlaczego?

W Dzień Pocałunku…

Sprawdź – jak się całować?

  1. Inicjacja – czyli wszystko to, co przed pocałunkiem. Jeśli starasz się dowiedzieć jak najwięcej na temat całowania – znaczy to, że nie masz jeszcze wprawy, albo będziesz całować jakąś dziewczynę pierwszy raz. Nie musisz czynić specjalnych przygotowań, ale zadbany wygląd, ładny uśmiech, świeży oddech to podstawa. Jeśli nadejdzie ten intymny moment, w którym subtelne sygnały i mowa ciała podpowiedzą, że to właśnie teraz – pamiętaj by zbliżyć się do partnerki, a potem lekko rozchylić usta i do dzieła! TIP! Aby twoje usta były na co dzień miękkie i kuszące – stosuj (choćby na noc) – wazelinę.
  2. Jak rozpoznać, że to już? Że Twoja partnerka odwzajemni całusa? Przeprowadź wcześniej test. Sprawdź jak zareaguje, gdy np. dasz jej buziaka w policzek. Możesz też być bardziej bezpośredni i po prostu powiedz jej, że chciałbyś ją pocałować!
  3. Więc jak się całować? Na początek delikatnie. To da ci szansę, by jeszcze raz sprawdzić zainteresowanie dziewczyny. Jeżeli całus będzie odwzajemniony – przepadnijcie w nim i już. Teraz możesz zwiększyć intensywność pocałunku, użyć języka, a nawet zębów. To oczywiście opcja, jednak może ona dodać smaku 🙂 Byle nie byłby to smak krwi. Tę technikę trzeba stosować z ogromnym wyczuciem.
  4. Interesuje cię konkretna technika? Jeśli nie czujesz się pewien w całowaniu – użyj sprawdzonego patentu. Swoją dolną wargę “ułóż” pod jej dolną wargą i to samo z górną. Tak zacznij. Dalej samo pójdzie! Pamiętaj o oddechu. Oddychaj przez nos, całuj tak, byście mieli powietrze. Zadyszka może być jednak pochlebiająca – to wyższy level całowania 😉 W trakcie pocałunku technikę możesz zmieniać wielokrotnie – buziaki płytkie i głębokie, powolne i szybkie, delikatne i mocne – dajcie się ponieść chwili no i zaufajcie sobie. Pamiętaj, że nie tylko ty jesteś całującym i twoja dziewczyna też cię w jakiś sposób poprowadzi…
  5. Do całowania używaj rąk. Po po prostu przytul partnerkę, albo połóż dłoń na jej policzku lub jedno i drugie. Tak jak czujesz. Możecie robić przerwy, patrzeć sobie w oczy, potem całować dalej.