main

Lifestyle

Tik Tok! Jak zostać gwiazdą jednej z najpopularniejszych aplikacji na świecie?

10 grudnia 2018 — by 0

Depositphotos_206184962_m-2015.jpg

We wrześniu tego roku, pod względem liczby pobrań na urządzenia mobilne, prześcignęła takie serwisy jak: Facebook, Instagram i Snapchat, docierając tym samym do czołówki amerykańskiego App Store! I goni You Tube! 

Skala popularności i potencjału genialnej, rozrywkowej aplikacji Tik Tok jest tak spektakularna, że wręcz nie sposób nie przyjrzeć się jej z bliska!

tik tokTik Tok! Co to jest?

Wszystko zaczęło się od topowego w Stanach Zjednoczonych Ameryki serwisu Musical.ly (100 milionów użytkowników) i Tic Toka, który był jego azjatyckim odpowiednikiem. Musical.ly przejęła chińska firma ByteDance i dziś chwali się już 600 milionami aktywnych użytkowników, co czyni Tik Tok jedną z najczęściej pobieranych i używanych aplikacji na świecie!!!

W skrócie – Tik Tok to dziś najlepsza platforma do nagrywania i udostępniania kreatywnych filmików. Opisuje się ją jako połączenie Snapchata i Spotify. Tworzy się tutaj krótkie, bo 15-sekundowe nagrania z przebojem w tle (lista podkładów muzycznych dostępnych do wykorzystania jest naprawdę imponująca!). Dodatkowa zaleta appki to możliwość bezpośredniego publikowania na FB i Insta.

Do sukcesu tej platformy społecznościowej przyczyniła się młodzież, która nadaje jej energii i świeżości, napędzając do dalszego rozwoju. To prawdziwa potęga, a dla Pokolenia Z, które nie zna życia bez świata wirtualnego i wszechobecnej elektroniki – świetnie miejsce spotkań, fajnej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Jak zostać gwiazdą Tik Toka?

Jak najszybciej!

Bo Tik Tok to gratka dla aspirujących influencerów. Wprawdzie Mark Zuckenberg już w zeszłym miesiącu zarzucił konkurencyjne Lasso, to jednak nie jest ono jeszcze dostępne w Polsce, a globalnie – jest jeszcze trochę czasu nim aplikacja zyska na popularności i wchłonie Tik Toka (bo pewnie kiedyś tak się stanie)…

Póki co, możliwość wylansowania się wśród rówieśników jest naprawdę duża. Tutaj każdy może być twórcą, który zbierze spore grono followersów i zostanie zauważony! Filmy slowmo, relacje live, interesujące filtry i dodatki – dają mega pole do popisu! Topowe gwiazdy Tik Toka w Polsce, tzw. muserzy to Lena Kociszewska, Kompleksiara czy Sebastian Kowalczyk. Na platformie możecie też spotkać np. Fit Loversów.

Nasze rady? Modne stylizacje, które przykują uwagę obserwatorów, dystans i pomysł na siebie!