main

ModaRozrywka

Po godzinach! W co się ubrać na kręgle?

29 października 2019 — by 0

Depositphotos_192424114_l-2015-960x641.jpg

Pora roku sprzyja uskutecznianiu rozrywek, które można realizować „pod dachem”. Do fajnych, aktywnych sposobów spędzania czasu wolnego ze znajomymi należy bowling. Weekendowe rozgrywki, studenckie środy… – kluby oferują mnóstwo opcji toczenia kuli do celu! Dobry pomysł? Dobry! Pozostaje rozstrzygnąć jeszcze jedną kwestię – w co się ubrać na kręgle?

Przede wszystkim warto zacząć od tego – jak się nie ubierać?! Rekomendowany ubiór do gry w kręgle to ten, w którym będziesz czuć się swobodnie! Dlatego odpuść sobie zbyt dopasowane męskie spodnie, ale i elegancką koszulę typu slim. Gdy zamachniesz się kulą – ta gotowa jest rozerwać się na szwach 🙂 Nie ryzykuj! Postaw na luźną, miejską stylizację, w której możesz wypić piwo przy barze, ale też rozegrać mecz na torze bowling’owym!

Przeczytaj też: „Bowling! Poznaj zasady etykiety na kręglach!”

w co się ubrać na kręgle
Modne i swobodne ubrania na kręgle znajdziesz w naszym sklepie Denley.pl

W co się ubrać na kręgle?

Niezależnie czy wybierasz się tam z przyjaciółmi czy też na niebanalną randkę z dziewczyną – nie ma uniwersalnej recepty na właściwy strój. Jest natomiast kilka ubrań, w których po prostu będziesz czuć się komfortowo!

  • Po pierwsze buty! Do gry w kręgle zakłada się specjalne obuwie przeznaczone… do gry w kręgle 😉 Jeśli jesteś regularnym graczem – możesz sprawić sobie swoją własną parę. Tego typu buty nie grzeszą pięknością, ale wówczas możesz wybrać kolor modelu, itd. Jednak większość osób korzysta z obuwia dostępnego w kręgielni, które to można wypożyczyć na czas gry! Pamiętaj, że nosi je mnóstwo ludzi, dlatego warto mieć ze sobą dodatkowe skarpetki.
  • Spodnie! Luźny fason to tutaj kwestia operacyjna! Przynajmniej wtedy, jeśli chcesz osiągnąć dobry wynik w rozgrywkach. W klubie świetnie sprawdzą się joggery! To mogą być modele z miękkiego denimu, klasyczne lub z kieszeniami cargo.
  • Koszule! Tak po prawdzie, to najlepszą opcją jest tzw. bowling shirt! I z takich korzystają najczęściej członkowie ligi. Można wykonać ją na zamówienie z własnym imieniem i nazwiskiem bądź z ksywą. Jednak nie musisz się aż tak wkręcać i włożyć klasyczny męski T-shirt, a na niego sportową koszulę męską np. z denimu.
  • Akcesoria! Oprócz kul do gry w kręgle, które właściwie są na wyposażeniu klubów – może przydać ci się stabilizator nadgarstka.